ITmatch
Dołącz do zespołu

Firmę ITmatch tworzą doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutacji w branży IT. Do naszych pracowników podchodzimy indywidulanie, aby proces ich edukacji przebiegał najefektywniej, a Kandydaci z sektora IT mogli otrzymać usługę na najwyższym poziomie profesjonalizmu. 

Poniżej znajdziesz opinię osób, które odbyły staż w firmie ITmatch:

 

"W toku praktyk, zdobyłam wiedzę na temat rynku IT oraz umiejętności w zakresie pozyskiwania kandydatów z rynku pracy, jak również w przygotowywaniu ich do procesu rekrutacyjnego. Dodatkowo miałam możliwość poszerzania swoich zdolności względem przeprowadzania wywiadów i przygotowywania profilów zawodowych kandydatów. Oprócz kwestii związanych z samym procesem rekrutacyjnym, praktyki uczą otwartości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pobudzają także do dalszego rozwoju osobistego i są motorem napędzającym chęć działania i współpracy. Atmosfera w firmie jest swobodna i przyjazna praktykantom. Życzliwość i wyrozumiałość płynąca od pracowników, jak również zaufanie z ich strony, są elementami, które wyróżniają ITmatch spośród innych i tym samym tworzą jej unikalny charakter." (Martyna Szewczyk, Recruitment Assistant)

 

"Praktyki w ITmatch pozwoliły mi przekonać się jak wygląda aktywna rekrutacja w branży IT. Moje zadania nie różniły się od tego co wykonywały inne osoby w biurze, dzięki czemu mogłem czuć się częścią zespołu. Miałem możliwość prowadzenia procesów rekrutacyjnych od samego początku do końca, mając zapewnioną przy tym dużaswobodę, jednak w każdej chwili mogłem skonsultować swoje działania z przełożonymi. Osoby pracujące w firmie chętnie dzieliły się swoją wiedzą i udzieliły mi wielu porad, które potem wykorzystałem. Na wyróżnienie zasługuje atmosfera panująca w biurze, która była luźna i bezstresowa, znacząco odbiegająca od innych, szarych miejsc pracy. Na pewno poleciłbym to miejsce wszystkim osobom, które chciałyby zacząć swoją przygodę z rekrutacją, ze względu na sympatyczny, azarazem w pełni profesjonalny zespół od którego dużo się nauczyłem." (Marcin Melon, Recruitment Assistant)

 

"Miałam przyjemność przez dwa miesiące być częścią zespołu ITmatch. Zostałam gruntownie przeszkolona z procesu rekrutacji, rozmowy z kandydatem i technologii (które wcześniej były mi zupełnie obce). Uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i że nawet studentka może zrekrutować Team Leadera zespołu programistów. Po odbytym  stażu moje doświadczenie i umiejętności zostały zauważone i docenione przez nowego pracodawcę, dzięki czemu płynnie rozpoczęłam pracę w firmie IT konsultingowej. Jeżeli z jakiegoś powodu wahasz się przed aplikacją do ITmatch, zapewniam, że nie ma na co czekać." (Sylwia Szczęsna, Recruitment Assistant)

 

"Firma ITmatch jest firmą sprzyjającą i wspierającą energiczne i ambitne osoby. Poprzez praktyki adepci kształtują swoje zdanie względem branży jaką są zasoby ludzkie. Zdobyte doświadczenie jest cenne i przydatne nie tylko w kwestiach związanych z rekrutacją.  Ze względu na wysoki stopień trudności, jakim jest pozyskiwanie kandydatów z sektora IT, każdy sukces cieszy i daje poczucie satysfakcji oraz spełnienia. Szczególnie jest to ważne dla osób młodych, szukających swojej ścieżki zawodowej i kształtujących swój profil kariery. Zatem uważam, że podjęcie współpracy z firmą jest korzystne i rozwijające, a tym samym jest pozytywną przygodą z pouczającym morałem.” (Martyna Szewczyk, Recruitment Assistant)

 

 

Dołącz do nas i przyspiesz rozwój swojej kariery zawodowej w wąskiej specjalizacji jaką jest Rekrutacja IT!!!