Dołącz do zespołu
ITmatch

Powstanie firmy ITmatch jest odpowiedzią na potrzeby nowych firm IT, które wkraczają na rynek polski, otwierając kolejne możliwości zawodowe dla specjalistów z sektora IT. Zrozumienie tej branży, dynamiki jej rozwoju, a za co tym idzie również ciągle zmieniających się potrzeb to atuty, które niewątpliwie wpływają na poziom konkurencyjności oferowanych przez nas usług względem rynku agencji rekrutacyjnych. 

Bardzo szybko rozwijający się sektor informatyczny przyciąga do Polski kolejnych potentatów tej branży, którym oferujemy profesjonalną pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów, zapewniając dynamiczny rozwój bez zmagania się z problemem pozyskania nowych pracowników i utrzymaniem obecnych. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników jest obecnie jednym z najważniejszych zasobów każdego przedsiębiorstwa, coraz ciężej o doświadczonych specjalistów, stąd znajomość konkurencji, sposobów promocji firmy na zewnątrz, czynników podnoszących zaangażowanie pracowników tej branży, pozwala nam w pełni realizować powierzone zadania.

 

Nasi Klienci szczególnie cenią sobie nasze proaktywne podejście, umożliwiające zmniejszenie ich bezpośredniego udziału w procesie rekrutacji. Etapy wymagające największego zaangażowania i czasu przeprowadzamy samodzielnie. Konsultanci, oferując swoją wiedzę i doświadczenie odpowiadają na potrzeby Klientów, proponując im formy współpracy dostosowane do wymagań danego procesu rekrutacyjnego, współpracując na zasadach On-Site Recruitment, Success Fee Recruitment, Employee Outsourcing, Outplacement oraz wielu innych.

 

Budujemy z naszymi klientami długofalowe, oparte na zaufaniu relacje biznesowe, czego dowodem jest powierzenie nam wyłączności w poszukiwanych rolach. Naszym priorytetem jest znalezienie najbardziej adekwatnych na dane stanowisko kandydatów na rynku, nie rywalizacja z innymi agencjami aby zrobić to najszybciej, tracąc jednocześnie jakość oferowanych usług. Nasi Klienci otrzymują gwarancję utrzymania ciągłości zatrudnienia, jak również dostęp do bazy wiedzy z zakresu efektywnie przeprowadzanych procesów rekrutacji, naszego know-how oraz polityki kadrowej względem potrzeb rynku IT w Krakowie.

 

Nasz zespół tworzą osoby z kilkuletnim doświadczeniem w rekrutacji w branży IT, obeznane z lokalnym rynkiem i jego trendami. Nasza długoletnia współpraca z wieloma firmami IT w Polsce, zaznajomienie z różnorodnymi potrzebami klientów i kompetencjami kandydatów, wyostrzyła naszą zdolność do doskonałego dopasowania tych dwóch elementów.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, dowiedz się więcej za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu z naszym Konsultantem.