IG Grid Dynamics Ocado Technology OpenJaw
Architech

Architech jest kanadyjską firmą professional services specjalizującą się w projektach Green Field dla dużych i średnich przedsiębiorstw z Ameryki Północnej. Firma ma na koncie już ponad 200 zrealizowanych projektów, innowacyjnych aplikacji dedykowanych dla różnych branż. Wśród Klientów firmy wymienić można Walmart, Disney, American Express, Laxmark, Wind Mobile, Bayer i wiele innych.

 

Firma oferuje produkty dedykowane różnym platformom – zajmuje się tworzeniem zarówno aplikacji webowych, mobilnych jak i wysokiej jakości rozwiązań Cloudowych i z zakresu Big Data. Architech odrywa również Internet of Things  i rozwija serwisy społecznościowe.

 

Firma wywodzi się z Kanady, gdzie działa od ponad 11 lat, zatrudniając aktualnie ponad 120 pracowników. W sierpniu 2015 firma rozpoczęła nabór programistów do swojego nowego, pierwszego w Europie biura, które postanowiono otworzyć właśnie w Krakowie.

 

W 2014 roku Architech został po raz 3 odnotowany na liście 500 najszybciej rosnących kanadyjskich firm. Pracownicy firmy występowali na TED, są obecni na licznych konferencjach związanych z technologiami, nowymi rozwiązaniami w IT – m.in. CES (International Consumer Electronics Show), Mobile World Congress, TechFest.

 

To co wyróżnia Architech na tle krakowskiego rynku, to na pewno możliwość pracy nad różnorodnymi projektami, których długość trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Z tego względu różnorodność zadań i możliwość rozwoju swoich umiejętności podczas eksperymentowania z najnowszymi technologiami jest ogromna.

 

Firma zaprasza do współpracy programistów Javy, Web Developerów i osoby specjalizujące się programowaniem w platformie .Net które byłyby zainteresowane rozwojem w kierunku full-stack engineeringu i pracą w międzynarodowym, dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.