Budujemy
Organizacje IT, które zmieniają świat i robimy to lepiej od innych.

smiling Kinga Grudzien itMatch recruiter
yellow blob

Czy jesteś
Match'em?

Dlaczego jesteśmy hubem kultury?

W itMatch wierzymy w to, że wspieranie autonomii, samodzielności oraz bezpieczeństwa psychicznego w pracy wyzwala w ludziach to, co najlepsze. Tu czas płynie bardzo szybko. Tyle dzieje się nowego! Choć masz dużo zadań do wykonania, a część z nich bywa niełatwa (znajdujemy Kandydatów IT nawet do bardzo specjalistycznych ról), to masz tu wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się swoimi (tj.wspólnymi!) sukcesami. Ty ustalasz co i jak wykonasz oraz w jakiej kolejności. Jesteś ownerem swoich projektów oraz twórcą ścieżki kariery. Od Ciebie zależy jak ona będzie przebiegać!

W itMatch wierzymy również, że czerpanie z doświadczeń, wymiana pomysłów czy możliwość obserwowania ekspertów przy pracy podnosi umiejętności na wyższy poziom. Budowanie niebanalnych zespołów opartych na silnych relacjach, zaufaniu i akceptacji – uskrzydla nas każdego dnia! Dlatego tak dużą wagę przykładamy do wewnętrznych projektów czy wydarzeń integracyjnych.

Jesteśmy Hubem Rekrutacyjnym. Tu przejdziesz prawdziwą ‚szkołę charakteru’, nauczysz się rzemiosła, nabędziesz pozytywnych nawyków, rozwiniesz kompetencje zawodowe, wreszcie - odkryjesz swoje talenty! Nikt Ci nie będzie ‚zaglądać przez ramię’. Nie po to zatrudniamy najlepszych, by mówić im co mają robić.

Ale jeśli potrzebujesz rady, wskazówek – otrzymasz je od razu. Nie obiecujemy, że damy Ci wszystkie odpowiedzi, ale pokażemy, że wspólne poszukiwanie nowych rozwiązań może być naprawdę fascynujące. To nam się szczególnie udaje!

Zgadza się. To nie jest praca dla każdego. Dlatego potrzebujemy właściwych ludzi. I to nie takich, którzy będą ‚pasować’ do kultury, ale takich, którzy będą ją ko-kreować każdego dnia. So… are you a match? ;-)

Co nasi klienci mówią o Nas?

Our partnership with itMatch is nearing three successful years. We picked itMatch because of two unique traits. Firstly, they were excited about the challenge of hiring engineers to a company with a very high hiring bar. Secondly, itMatch was the only recruitment partner that cared and asked us about Qualtrics’ culture and our products. They put time and effort into understanding us. I think that’s a big part of why our partnership has been so successful. Since we started working with itMatch, we’ve not looked back..

Piotr Uryga Qualtrics Engineering Director

Piotr Uryga

Engineering Director/Krakow Site Leader Qualtrics

Poznaj nasz zespół

Bartosz Toporkiewicz

Bartosz Toporkiewicz

CEO & Founder

I’m a co-founder of itMatch and was a recruitment dinosaur who started my career when most candidates had limited access to mobile phones and job ads were posted in newspapers. Privately husband and father, loving speed and adrenaline.