Recruiter and Team Leader Valentyna Martyniuk itMatch

Wierzymy w prawdziwe partnerstwo z naszymi klientami.

Naszym cele jest budowanie Twojej organizacji, poprzez wzmacnianie jej najlepszymi specjalistami, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Aby móc kierować oferty do odpowiednich osób, używamy całego wachlarza technik, metod i rekrutacyjnych narzędzi. Mamy lata doświadczenia w pracy z międzynarodowymi firmami i start-upami na każdym etapie rekrutacyjnego procesu.

W celu spełnienia twoich oczekiwań, wykorzystujemy różne metody rekrutacji:

Ad hoc
Master Vendor
RPO
Mass Recruitment
Executive Search
Direct Search

Dzięki naszej rozległej bazie kandydatów, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje rekrutacyjne potrzeby w odpowiednim czasie i z naciskiem na utrzymanie wysokich standardów naszych usług

Co więcej, jako eksperci rekrutacji i osoby znające złożoność rynku zatrudnienia, asystujemy, wspieramy i doradzamy we wszelkich HR-owych, kadrowych i brandingowych strategiach. Stworzymy dla Ciebie złożone zasady, które sprawią, że staniesz się czołowym pracodawcą na rynku pracy.

Nasz sukces mierzony jest:

  • Liczbą klientów, którzy wystartowali ze swoją działalnością w Polsce z pomocą itMatch jako ich jedyni dostawcy usług rekrutacyjnych
  • Długotrwałe relacje, który budujemy w trakcie współpracy z firmami, dla których rekrutujemy
  • Liczba klientów, których pozyskaliśmy za pośrednictwem słownej rekomendacji naszych usług

Jako, że jesteśmy butikiem rekrutacyjnym, możemy pozwolić sobie na elastyczność i dostosowywanie usług do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, nie tracąc przy tym na jakości i dobrych rekrutacyjnych praktykach.

For more details please contact: