itMatch members smiling

Czy pasujesz, rekruterze?

Dołącz do itMatch, firmy z ponad 10-letnią obecnością na rynku. Sprawdź w czym jesteś dobry i rozwijaj umiejętności w interesujących Cię obszarach. Nasi rekruterzy mogą znaleźć u nas pełno ciekawych aktywności w ramach 4 ścieżek kariery. Którą wybierzesz Ty?

woman

Biznes

Nasi klienci to najlepsze firmy IT na rynku. Na co dzień pracujemy z najbardziej wymagającymi hiring managerami i dokładamy wszelkich starań, aby nasi rekruterzy mieli wybitne umiejętności biznesowe i wyróżniającą się wiedzę na temat rynku. Jeśli wierzysz w siłę networkingu i kochasz spotykać nowych ludzi - to właśnie znalazłeś się na początku swojej ekscytującej drogi do sprzedaży bez żadnych cold calli!

men

Rekruter Techniczny

Dla tych rekruterów, którzy uwielbiają odciąć się od świata słuchawkami z muzyką lub podcastem i zanurzyć się całkowicie w przeszukiwanie Linkedina - też mamy coś co ich zadowoli. Ścieżka, która pozwoli na rozwój w strukturze bez przejmowania obowiązków zarządzania zespołem. Nie musisz zarządzać pracownikami, możesz zarządzać kandydatami i listami trwających rekrutacji. Stań się mentorem dla innych rekruterów, analizuje dane i projektuj procesy dla naszych klientów. Bierz udział w spotkaniach, w trakcie, których dzielimy się trudnymi przypadkami z rekrutacji i omawiamy je wspólnie.

woman

Branding

#Facebook, #Instagram, #Linkedin, #blog #video

Czy sam widok tych słów wprawia Cię w ekscytację? Czy lubisz opowiadać historie za pomocą social mediów? Jeśli Twoje odpowiedzi to tak, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Po przejściu odpowiedniego szkolenia i wprowadzenia uzyskasz niezależność w tworzeniu swoich własnych kampanii social mediowych! Reprezentowanie firmy na wydarzeniach i konferencjach branżowych pozwoli Ci na budowanie własnej marki i odróżnienie się od innych rekruterów.

men

Team Leader

Zostanie team leaderem może być trudnym krokiem w Twojej karierze. Razem z naszymi mentorami pomożemy Ci ocenić zestaw umiejętności potrzebnych, aby rozwijać się w tej ścieżce i pomożemy Ci przejść przez tą niezwykłą drogę. Jeśli kiedykolwiek rozważałeś zostanie leaderem, ale nie wiedziałeś/aś jak zrobić ten pierwszy krok i nie miałeś/aś wsparcia - to ta ścieżka jest dla Ciebie! Dzięki naszym specjalnym sesjom mentoringowym możesz przygotować się do wyzwań, które czekają na Ciebie, ale też przedyskutować bieżące problemy i trudne przypadki pojawiające się na co dzień.

Proces Rekrutacyjny

Każdy kandydat przechodzi przez podobny proces rekrutacyjny; niezależnie od tego czy chcesz dołączyć do jednego z naszych zespołów RPO, czy też do zespołu open market. Spotkaj swoich przyszłych kolegów i koleżanki, porozmawiaj z przyszłym przełożonym i sprawdź czy pasujesz rekruterze? :)

1

Interview with the recruiter

2

practical conversation

3

competence conversation

4

employment offer

Nasze Historie

OTWARTE POZYCJE

Junior IT Recruiter