itMatch Member - Justyna Janik

Justyna Janik

Recruitment Partner

5 years, 11 months, 22 daysat itMatch

About Justyna Janik

I have been working at itMatch since 2018. I know all the recruitment tricks! Curly hair is my trademark. Supposedly a master of closing product roles and maintaining long-term relationships with Candidates-so are you ready for a change yet?

Written Blog posts

Rozmowa z Bartkiem, CEO itMatch: Od Marzeń do Realizacji część 2 Post Image itMatch

Rozmowa z Bartkiem, CEO itMatch: Od Marzeń do Realizacji część 2

April 10, 2024 by @Bartosz Toporkiewicz, Justyna Janik

spojrzenie na rekrutację. Staramy się również wyjaśniać branżowe pojęcia i dzielić się wiedzą, którą zbieraliśmy przez wiele lat. Niedawno uznaliśmy jednak, że pora na powiew świeżości i z tego powodu, chcielibyśmy opublikować transkrypcję rozmowy, którą jedna z najbardziej doświadczonych rekruterek w naszej firmie, Justyna, przeprowadziła z Bartkiem, będącym założycielem i CEO itMatch. Jeśli choć trochę interesuje Cię historia, obecna sytuacja lub perspektywy stojące przed rekrutacją IT, zdecydowanie powinieneś przeczytać ten artykuł

Rozmowa z Bartkiem, CEO itMatch: Od Marzeń do Realizacji- część 3 Post Image itMatch

Rozmowa z Bartkiem, CEO itMatch: Od Marzeń do Realizacji- część 3

April 25, 2024 by @Bartosz Toporkiewicz, Justyna Janik

Część 3 Większość artykułów na naszym blogu powstaje po to, aby zaprezentować Wam nasze spojrzenie na rekrutację. Staramy się również wyjaśniać branżowe pojęcia i dzielić się wiedzą, którą zbieraliśmy przez wiele lat. Niedawno uznaliśmy jednak, że pora na powiew świeżości i z tego powodu, chcielibyśmy opublikować transkrypcję rozmowy, którą jedna z najbardziej doświadczonych rekruterek w naszej firmie, Justyna, przeprowadziła z Bartkiem, będącym założycielem i CEO itMatch. Jeśli choć trochę interesuje Cię historia, obecna sytuacja lub perspektywy stojące przed rekrutacją IT, zdecydowanie powinieneś przeczytać ten artykuł!

Jakiego Product Managera potrzebuje Twoja organizacja? Post Image itMatch

Jakiego Product Managera potrzebuje Twoja organizacja?

June 13, 2023 by @Justyna Janik

Dobrze dopasowana rola Product Managera jest kluczowa dla sukcesu organizacji. Choć brzmi to trywialnie, zaskakująco wiele firm popełnia na tym polu błędy, często już na etapie rekrutowania specjalistów na to stanowisko. Jakie problemy pojawiają się najczęściej i z jakim rozwiązaniem przychodzi itMatch? O tym dowiesz się w tym artykule.

Rozmowa z Bartkiem, CEO itMatch: Od Marzeń do Realizacji Post Image itMatch

Rozmowa z Bartkiem, CEO itMatch: Od Marzeń do Realizacji

April 4, 2024 by @Bartosz Toporkiewicz, Justyna Janik

Większość artykułów na naszym blogu powstaje po to, aby zaprezentować Wam nasze spojrzenie na rekrutację. Staramy się również wyjaśniać branżowe pojęcia i dzielić się wiedzą, którą zbieraliśmy przez wiele lat. Niedawno uznaliśmy jednak, że pora na powiew świeżości i z tego powodu, chcielibyśmy opublikować transkrypcję rozmowy, którą jedna z najbardziej doświadczonych rekruterek w naszej firmie, Justyna, przeprowadziła z Bartkiem, będącym założycielem i CEO itMatch. Jeśli choć trochę interesuje Cię historia, obecna sytuacja lub perspektywy stojące przed rekrutacją IT, zdecydowanie powinieneś przeczytać ten artykuł